bursagaz yetkili servisi 0224 362 02 00  •  YETKİLİ BURSAGAZ ABONE MERKEZİ®  bursagaz yetkili servisi 0544 623 93 07

Kalorifer Petek Montajı

KALORİFER PETEK PROJE VE TESİSATI

Petek Tesisatı hizmetimizi Bursa ili sınırları içerisinde gerçekleştirmekteyiz. Yetkili güvenilir Bursagaz firması olarak deneyimli ve uzman kadro ile Petek Tesisatınızı profesyonel bir şekilde yapmaktayız. Bursa içi Petek Tesisatı ücretsiz keşif hizmetimiz vardır. Petek Tesisatının nasıl yapılacağı hangi güzargahlardan geçeceği, kombinin nereye konulması gerektiği, ne kadar petek konulursa evin ısınacağı ve bir çok sorunuz keşif sırasında deneyimli personelimiz tarafından cevaplandırılacaktır.

Petek Tesisatı

Doğalgaz tesisatının nasıl yapılacağı hangi güzargahlardan geçeceği, kombinin nereye konulması gerektiği, ne kadar petek konulursa evin ısınacağı ve bir çok sorunuz keşif sırasında deneyimli personelimiz tarafından cevaplandırılacaktır.

Petek tesisatı, Doğalgaz projesi işlemlerinizi mutlaka yetkili firmalara yaptırınız ! Firmamız Bursagaz sertifikalıdır. Bursagaz yetki numaramız 2000932 dır.

Türkiye ye toptan ve perakende olarak kombi, klima, radyatör, oda termostatı, radyatör vanası ürünlerinin satışını yapmaktadır. Firmamız petek tesisatı, doğalgaz tesisatı , kalorifer tesisatı, doğalgaz projesi, kombi montajı, kombi değişimi  ve  petek temizliği konularındaki hizmetini sadece Bursa içinde verebilmektedir.

Bir çok markanın ürünlerinin satışını yapan firmamız özellikle Eca, Demirdöküm, Ariston, Buderus, Vaillant, Viessman, Baymak, Bosch, Ferroli, Airfel markaların ürünlerinin satışı yapmaktadır. Bursagaz yetkili firmamız, müşterilerimize tek markaya bağlı kalmayıp çalışmakta olduğumuz bir çok marka sayesinde ürün çeşitliliği ile alternatif çözümler sunabilmektedir. Kardeşler Mühendislik Burgaz yetkili doğalgaz firmamız  Bursa içi bir çok ilçeye doğalgaz tesisatı ve petek tesisatı hizmetini ücretsiz keşif yaparak vermektedir.

Kalorifer Petek Radyatör Montajı 

Petek veya radyatörünüzün modeli ne olursa olsun kalorifer tesisatına bağlayabilirsiniz. Yeni yapılacak olan tesislerde kullanılacak modelin önceden belirlenmesi ve tesisat altyapısının beğenilen model doğrultusunda hazırlanması gerekir.

Aksi halde, duvar kazılması, fayans kırılması vs. gibi istenmeyen durumlarla karşılaşma olasılığı yüksektir. Önceden model seçimi yapılmadan yapılan tesisat altyapısına uygun olarak beğendiğiniz modeli kullanmak özel imalata gireceği için size hem paradan hem de zamandan kaybettirecektir.

Petek Tesisatı Fiyatları

Petek tesisatı fiyatlarımızı öğrenmeden karar vermeyin!

Bursagaz yetkili firmamız müşterilerimize petek tesisatı yaptırırken bir çok ödeme şekli sunar hiç peşinatsız kredi kartına taksit , 150 tl taksitle doğalgaz ve petek tesisatı, peşinat verdiğiniz oranda iskonto alma şansı veya sizin ödeme durumuna göre mutlaka bir ödeme programı yapabiliriz.

Ücretsiz doğalgaz tesisatınız ve petek tesisatınızı keşif için bize 0544 623 93 07/ 0224 362 02 00 no lu telefonlardan veya ücretsiz keşif formumuzu doldurarak ulaşabilirsiniz. Her türlü sorularınızı görüş ve önerilerinizi bize gönderin deneyimli mühendislerimiz sorularınızı cevaplasın!

Size yardımcı olabileceğimiz işler

 • Daire içi kalorifer tesisatı
 • Daire içi doğalgaz kombi tesisatı
 • Daire içi doğalgaz şofben tesisatı
 • Bina içi doğalgaz kolon hattı
 • Mutfak ve lokanta doğalgaz tesisatı
 • Merkezi sistem doğalgaz kolon tesisatı
 • Daire içi kombi radyatör ve şofben montajı
 • Her türlü doğalgaz malzemesi satışı
 • Radyatör temizliği

Petek montajı hizmeti verdiğimiz ilçeler; Osmangazi petek tesisatı, Nilüfer petek tesisatı, Yıldırım petek tesisatı, Büyükorhan petek tesisatı, Gemlik petek tesisatı, Gürsu petek tesisatı, Harmancık petek tesisatı, İnegöl petek tesisatı, iznik petek tesisatı, Karacabey petek tesisatı, kestel petek tesisatı, Mudanya petek tesisatı, Mustafakemalpaşa petek tesisatı, Orhangazi petek tesisatı, Yenişehir petek tesisatı, Yıldırım erikli petek tesisatı, Bursa Çekirge petek tesisatı, Fatih sultan mehmet bulvarı petek tesisatı, Altınşehir petek tesisatı, Özlüce petek tesisatı, Kükürtlü petek tesisatı, beşevler petek tesisatı, santral garaj petek tesisatı, şehreküstü petek tesisatı

Kardeşler Mühendislik

Kardeşler Mühendislik uzman ekibi ve sektördeki deneyimi ile Bursa’da konut, site, işyeri ve fabrikalara doğalgaz, ısıtma, mekanik tesisat, projelendirme ve taahhüt hizmetleri veren Bursagaz yetkili firmasıdır.

Devamını Oku

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin:

Memnuniyet Köşesi

 • Can Arslan

  Bursagaz aboneliğimi en kısa sürede en iyi şekilde sorunsuz bir şekilde hizmete koydular çok teşekkür ederim ilgileri için sizinle çalıştığım için gerçekten çok mutluyum teşekkürler.
 • 1
 • 2

Bursagaz Yetkili Servisi

Lütfen daha iyi bir hizmet için bilgi almak istediğiniz konularda bizimle irtibata geçin:
info (@) bursagazservis.com
+90 544.623.9307
+90 224.362.0200
© Design Bursa WebTasarım

Ücretsiz Keşif Formu