bursagaz yetkili servisi 0224 362 02 00  •  YETKİLİ BURSAGAZ ABONE MERKEZİ®  bursagaz yetkili servisi 0544 623 93 07

Emniyetli doğalgaz kullanmak için...

Emniyetli doğalgaz kullanmak için...

Doğalgaz temiz, ucuz ve konforlu bir yakıt. Ancak bu yakıtı evimize, işyerimize alırken, kullanırken ve doğalgaz tesisatı yaptırırken dikkat edilecekler var. Gelin isterseniz bunlara bir göz atalım.

Emniyetli doğalgaz kullanmak için...

Doğalgaz çağımızın yakıtlarından biri ve petrol ve kömür, linyit gibi diğer yakıtlar düşünüldüğünde doğalgaz oldukça ekonomik, çevre dostu ve konforlu bir yakıt.

Türkiye yakın bir geçmişte tanıştı bu yeni yakıtla. Daha öncesinde ısınmada, mutfakta ve banyoda kömür, odun ve likitgaz kullanılırdı. Her birinin ayrı bir derdi vardı. Ancak genel olarak bakıldığında ve doğalgazla karşılaştırıldığında, saydığımız bu diğer yakıtlar, doğalgaza göre daha pahalı, çevreyi daha fazla kirleten yakıt türleri.

Ayrıca doğalgaz kadar da konforlu değil. Örneğin odun ve kömürü düşünün. Şu anda küçük çocuklarımız bilmez ama, yaşı 20 ve üzeri olanlar rahat hatırlar. Odun ve kömürü getirmek bir dert, onunla sobayı yakmak, ısınmaya çalışmak ayrı bir dert. Doğalgazda ise böyle şeyler sözkonusu değil.

Kardeşler Mühendislik

Kardeşler Mühendislik uzman ekibi ve sektördeki deneyimi ile Bursa’da konut, site, işyeri ve fabrikalara doğalgaz, ısıtma, mekanik tesisat, projelendirme ve taahhüt hizmetleri veren Bursagaz yetkili firmasıdır.

Devamını Oku

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin:

Memnuniyet Köşesi

  • Can Arslan

    Bursagaz aboneliğimi en kısa sürede en iyi şekilde sorunsuz bir şekilde hizmete koydular çok teşekkür ederim ilgileri için sizinle çalıştığım için gerçekten çok mutluyum teşekkürler.
  • 1
  • 2

Bursagaz Yetkili Servisi

Lütfen daha iyi bir hizmet için bilgi almak istediğiniz konularda bizimle irtibata geçin:
info (@) bursagazservis.com
+90 544.623.9307
+90 224.362.0200
© Design Bursa WebTasarım

Ücretsiz Keşif Formu