bursagaz yetkili servisi 0224 362 02 00  •  YETKİLİ BURSAGAZ ABONE MERKEZİ®  bursagaz yetkili servisi 0544 623 93 07

Doğalgaz Tesisatı

Doğalgaz Tesisatı

Bursa gaz yetkili firmamız tarafından konusunda uzman mühendis kadrosuyla sizlere hizmet vermeye devam eden Bursagaz Yetkili doğalgaz firmamız ''Bursagaz Servis'' tarafından, doğalgaz tesisatının kurulacağı yere yapacağı keşifle tesisatın hangi güzergahtan gideceği gibi sorularınıza yanıt verecektir.

Doğalgaz Tesisatı

doğalgaz tesisatı

Doğalgaz tesisatı hizmetimizi Bursa ili sınırları içerisinde gerçekleştirmekteyiz. Yetkili güvenilir bir firma olarak deneyimli ve uzman kadro ile doğalgaz tesisatınızı profesyonel bir şekilde yapmaktayız.

BURSA içi doğalgaz tesisatında müşterilerimize ücretsiz keşif imkanı sunmaktayız. 

Doğalgaz tesisatının nasıl yapılacağı hangi güzargahlardan geçeceği, kombinin nereye konulması gerektiği, ne kadar petek konulursa evin ısınacağı ve bir çok sorunuz keşif sırasında deneyimli personelimiz tarafından cevaplandırılacaktır.

Bursa Doğalgaz Tesisatı

BURSA DOĞALGAZ TESİSATI

Doğalgaz tesisatı, Doğalgaz projesi işlemlerinizi mutlaka yetkili firmalara yaptırınız ! Firmamız BURSAGAZ  sertifikalıdır Bursagaz yetki numaramız 2000932 dır.

Uzman ve deneyimli kadromuz ile yıllardır ısıtma soğutma sektöründe faaliyetlerini gösteren Bursagaz yetkili firmamız;  tüm Türkiye ye toptan ve perakende olarak kombi, klima, radyatör, oda termostatı, radyatör vanası ürünlerinin satışını yapmaktadır.

Firmamız doğalgaz tesisatı , kalorifer tesisatı, doğalgaz projesi, kombi montajı, kombi değişimi, su tesisatı, petek temizliği ve tesisat temizliği konularındaki hizmetini sadece Bursa içinde verebilmektedir.

Bir çok markanın ürünlerinin satışını Bursa da yapan Bursagaz yetkili servis firmamız özellikle Eca, Demirdöküm, Ariston, Buderus, Vaillant, Viessman, Baymak, Bosch, Ferroli, Airfel markaların ürünlerinin satışı yapmaktadır.

Bursagaz yetkili  firmamız, müşterilerimize tek markaya bağlı kalmayıp çalışmakta olduğumuz bir çok marka sayesinde ürün çeşitliliği ile alternatif çözümler sunabilmektedir. Bursa içi bir çok ilçeye doğalgaz tesisatı hizmetini ücretsiz keşif yaparak vermektedir.

Bursagaz yetkili firmamızda bir çok ürünü sergilemekteyiz. Bursa gaz yetkili satış firmamıza gelerek bir çok markanın ürününü görebilirsiniz ayrıca müşterilerimize deneyimli personelimiz ve mühendislerimiz tarafından hangi ürünleri tercih etmeleri konusunda destekte vermekteyiz.

UCUZ, TEMİZ VE KONFORLU YAKIT BURSAGAZ

doğalgaz tesisatı, Bursa doğalgaz tesisatı, Bursagaz doğalgaz abonelik sözleşmesi işlemleri Bursagaz Yetkili Firması

Doğalgaz denilince ilk akla gelenler arasında bu gazın yandıktan sonra doğaya zarar vermemesi ve diğer yakıt türlerine göre ucuz olması demiştik. Doğalgaz bir özelliği de, petrol gibi tehlikeli bir yakıt olmasıdır. Bundan dolayıdır ki doğalgaz üretimi, sevkıyatı ve tüketiminde güvenlik çok önemlidir ve doğalgaz çıkaran, satışını gerçekleştiren, dağıtımını yapan firmaların yanısıra da devlet de bu konuyu sıkı tutar. Bu nedenle çok ayrıntılı güvenlik kriterleri belirlenmiş durumdadır.

Doğalgaz yetkili firmaları, doğalgaz yetkili tesisat firmaları bu kriterleri karşılamak zorundadır. Aksi taktirde iş yapamazlar. Bursa'da da Bursagaz tarafından belirlenmiş, yetkilendirilmiş yüzlerce yetkili doğalgaz firması, yetkili servis, Bursagaz yetkili firmaları vardır. Gaz yetki belgesi sahibi olan bu firmalar, tüketiciye çok daha güvenli ve kaliteli hizmet vermektedir bugün.

DOĞALGAZ TESİSATI YAPILIRKEN, GÜVENLİKTEN TAVİZ VERMEYİN

DOĞALGAZ TESİSATI YAPILIRKEN, GÜVENLİKTEN TAVİZ VERMEYİN

Son olarak sizin de dikkat edeceğiniz bazı noktaları belirtelim. Doğalgaz tesisatı yapılırken, kullanılacak malzemelerin standartlara uygun olup olmadığını siz de araştırın. Doğalgaz tesisisatı önemlidir. Dolayısıyla kaliteden ödün vermeyin ve üç kuruşun hesabını yapmayın tesisat yaptırırken.

Uzun yıllar kullanılacak doğalgaz tesisatı, güvenlik kriterlerini karşılamak zorundadır, bunu unutmayın. Doğalgaz tesisatında kullanılacak borulardan tutun da vanalara, şofben ya da kombiden diğer malzemelere kadar kaliteli malzemeleri seçtikten sonra, yetkili doğalgaz firması da belirlediyseniz içiniz rahat olsun.

Gaz yetki belgesi sahibi yetkili doğalgaz firması, gerekeni yapacak ve sizi çağımızın bugün en çok kullanılan doğal kaynaklarından olan doğalgazın konforundan, ucuzluğundan sizi de yararlandıracaktır.


BURSA GAZ YETKİ BELGESİProje ve Gaz Açma


Bursa gaz yetkili firmamız tarafından abonelik işlemleri Bursagaz’ın yetki vermiş olduğu iç tesisat firmaları tarafından yapılmaktadır. Sözleşmenizi yaptıktan sonra Sertifikalı Tesisatçı Firmanız, Bursagaz ’dan gaz açılışı için randevu alır. Randevu günü yetkili Bursagaz mühendisi, firma mühendisi ile dairenize gelerek tesisatınızın uygunluğunu kontrol eder ve tesisatınızın Bursagaz Teknik Şartnamesi’ne uygun olması durumunda gaz açma işleminiz yapılır ve gaz açma uygunluk belgesi verilir.

İletişim Formu, Adres ve Telefon Numaraları İçin Tıklayınız

Kardeşler Mühendislik

Kardeşler Mühendislik uzman ekibi ve sektördeki deneyimi ile Bursa’da konut, site, işyeri ve fabrikalara doğalgaz, ısıtma, mekanik tesisat, projelendirme ve taahhüt hizmetleri veren Bursagaz yetkili firmasıdır.

Devamını Oku

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin:

Memnuniyet Köşesi

  • Can Arslan

    Bursagaz aboneliğimi en kısa sürede en iyi şekilde sorunsuz bir şekilde hizmete koydular çok teşekkür ederim ilgileri için sizinle çalıştığım için gerçekten çok mutluyum teşekkürler.
  • 1
  • 2

Bursagaz Yetkili Servisi

Lütfen daha iyi bir hizmet için bilgi almak istediğiniz konularda bizimle irtibata geçin:
info (@) bursagazservis.com
+90 544.623.9307
+90 224.362.0200
© Design Bursa WebTasarım

Ücretsiz Keşif Formu