bursagaz yetkili servisi 0224 362 02 00  •  YETKİLİ BURSAGAZ ABONE MERKEZİ®  bursagaz yetkili servisi 0544 623 93 07

Doğalgazı tesisatı yaptırırken dikkat!

Doğalgaz Tesisatı yaptırırken dikkat!

Doğalgaz tesisatı yaptırırken dikkat etmemiz gereken pek çok unsur var. Bunlar, çağımızın yakıtı olan doğalgazı güvenli ve konforlu kullanmamız için şart olan unsurlar.

Doğalgazı tesisatı yaptırırken dikkat edilmesi gerekenler

Çağımızın yakıtı doğalgaz ülkemizde de hızla yaygınlaşıyor. Türkiye'de doğalgazın en çok kullanıldığı şehirlerden biri de Bursa.

Bursagaz, bu şehrimize de doğalgaz artı gerçekleştiriyor. Bursagaz, doğalgazın güvenli kullanımı için yetkili doğalgaz firması ya da firmaları belirlemiş durumda.

Sizler de doğalgazı güvenli kullanmak için bu yetkili servis ve Bursagaz yetkili firmaları kanalıyla hizmet alın. Aksi taktirdi ciddi risklerle karşı karşıya kalabilirsiniz.

Gaz yetki belgesi sahibi olan bu yetkili doğalgaz firmalarının sayısı, sadece Bursa'da yüzlerle ifade ediliyor. Bursa'da kentin hemen her yerinde bulabileceğiniz bu yetkili doğalgaz firmalarını internette Bursagaz'ın internet adresinde çek ettirebilirsiniz. Yani gerçekten yetkili doğalgaz firması mı değil mi, burada yaptıracağınız sorgulama sonucu ortaya çıkarabilirsiniz. Bu konuda doğrudan Bursagaz müşteri ilişkileri merkezi ile de görüşebilirsiniz. Doğalgaz tesisatı yaptıracağınız yetkili firmaları belirledikten sonra, aralarından en uygun teklifi ve hizmeti size verecek olandaa karar kılabilirsiniz.

TESİSAT MALZEMELERİNİN KALİTESİ

İkinci konu, tesisatta kullanılan malzemelerin standartlara uygun olması, ki bu da en az yetkili doğalgaz firması kadar önemli bir konu.

Düşünün, ciddi paralar ödeyerek evinize ya da işyerinize doğalgaz aldıracaksınız, ancak doğalgaz tesisatı yaptırırken kullanılan malzemeler standartlara uygun değil. Bu malzemelerin sizi ne kadar idare edeceği, daha da önemlisi standart dışı bu malzemelerin ne gibi güvenlik riski taşıdığını hiç düşündünüz mü?

Dolayısıyla bu konuyu ciddiye alın ve doğalgaz yetkili firması ya da firmalarına işi yaptırmadan önce, kullanılacak malzemeleri değerlendirin, netleştirin, standartlara uygun doğalgaz tesisat malzemelerinin kullanılmasını sağlayın. Böylece risk almamış olur ve güvenli doğalgaz kullanmaya başlarsınız.

Bugün şofben ya da kombiden, doğalgaz borularına ve peteklerine kadar o kadar çok seçenek var ki, aralarında seçim yapmakta zorluk çekeceksiniz. Siz bunlar arasında seçim yaparken, verimli olmalarına dikkat edin. Böylece daha ekonomik doğalgaz kullanmış olursunuz.

Örneğin, yoğuşmalı kombi. Yoğuşmalı kombi ile ülkemiz kısa bir süre önce tanıştı. Yanan doğalgazı bacadan dışarı vermeden tekrar kullanımını sağlayan bu harika cihaz sayesinde, doğalgaz faturanız hafifleyecektir.

DOĞALGAZ KULLANIRKEN DİKKAT EDİLECEKLER

Son olarak doğalgaz kullanırken, dikkat etmemiz gerekenler neler, bir de ona bakalım isterseniz.

Doğalgaz tesisatınızı Bursagaz'dan yetkili doğalgaz tesisat firmasına yaptırdınız, malzemeleri de en iyisinden, standartlara uygun olanlardan seçtiniz. Bunlar gerekli ama yetmez.

Doğalgaz kullanırken, dikkat etmemiz gerekenlerin başında, doğalgaz alarm cihazının sürekli açık olmasına, doğalgaz menfezlerini kapatmamaya dikkat etmek geliyor. Gaz kaçağı durumunda bunlar hayat kurtaran güvenlik unsurları çünkü. Gaz kaçağı durumunda ise yapmanız gerekenleri öğrenin ve doğalgaz sayacınızın üzerinde bulunan talimatları takip edin.

Kardeşler Mühendislik

Kardeşler Mühendislik uzman ekibi ve sektördeki deneyimi ile Bursa’da konut, site, işyeri ve fabrikalara doğalgaz, ısıtma, mekanik tesisat, projelendirme ve taahhüt hizmetleri veren Bursagaz yetkili firmasıdır.

Devamını Oku

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin:

Memnuniyet Köşesi

  • Can Arslan

    Bursagaz aboneliğimi en kısa sürede en iyi şekilde sorunsuz bir şekilde hizmete koydular çok teşekkür ederim ilgileri için sizinle çalıştığım için gerçekten çok mutluyum teşekkürler.
  • 1
  • 2

Bursagaz Yetkili Servisi

Lütfen daha iyi bir hizmet için bilgi almak istediğiniz konularda bizimle irtibata geçin:
info (@) bursagazservis.com
+90 544.623.9307
+90 224.362.0200
© Design Bursa WebTasarım

Ücretsiz Keşif Formu