bursagaz yetkili servisi 0224 362 02 00  •  YETKİLİ BURSAGAZ ABONE MERKEZİ®  bursagaz yetkili servisi 0544 623 93 07

Doğalgaz Sızdırmazlık Testi

DOĞALGAZ SIZDIRMAZLIK TESTİ

Doğalgaz temiz, ucuz ve konforlu bir yakıt. Ancak bu yakıtı evimize, işyerimize alırken, kullanırken ve doğalgaz tesisatı yaptırırken dikkat edilecekler var. Gelin isterseniz bunlara bir göz atalım.

DOĞALGAZ SIZDIRMAZLIK TESTİ

Bursa'da oturuyorsanız örneğin, Bursagaz aboneliği, Bursagaz abonelik açtırma, bina içi proje, doğalgaz tesisat, işyeri doğalgaz proje tesisat, proje ve gaz açma v.s gibi işlemleri ya yetkili doğalgaz tesisat firması ile ya da Bursagaz'la birlikte çözersiniz.Muhataplarınız bu iki kurumdur.

Doğalgazda güvenliğin çok önemli olduğunu yukarıda belirttik. Bu noktada doğalgaz sızdırmazlık testi, gaz kullanımından önce yapılması gereken, yapılan önemli bir eşiktir.

Doğalgaz dağıtım şirketinin yetkilisi, doğalgaz tesisatı ve tüm işlemler tamamlandıktan sonra gelir ve siz doğalgaza kullanmaya başlamadan önce bu doğalgaz sızdırmazlık testini yapar. Buradan da okey çıktıktan sonra gazı kullanımıza açar.

Doğalgaz Sızdırmazlık Testi Aşamaları

Doğalgaz sızdırmazlık tesisatında TS EN 751 – 2 uygun doğalgaz sızdırmazlık malzemeleri kullanılmalı veya sızdırmazlık macunu ile birlikte keten kullanarak sızdırmazlık işlemi gerçekleştirilmelidir.

Kardeşler Mühendislik

Kardeşler Mühendislik uzman ekibi ve sektördeki deneyimi ile Bursa’da konut, site, işyeri ve fabrikalara doğalgaz, ısıtma, mekanik tesisat, projelendirme ve taahhüt hizmetleri veren Bursagaz yetkili firmasıdır.

Devamını Oku

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin:

Memnuniyet Köşesi

  • Can Arslan

    Bursagaz aboneliğimi en kısa sürede en iyi şekilde sorunsuz bir şekilde hizmete koydular çok teşekkür ederim ilgileri için sizinle çalıştığım için gerçekten çok mutluyum teşekkürler.
  • 1
  • 2

Bursagaz Yetkili Servisi

Lütfen daha iyi bir hizmet için bilgi almak istediğiniz konularda bizimle irtibata geçin:
info (@) bursagazservis.com
+90 544.623.9307
+90 224.362.0200
© Design Bursa WebTasarım

Ücretsiz Keşif Formu