bursagaz yetkili servisi 0224 362 02 00  •  YETKİLİ BURSAGAZ ABONE MERKEZİ®  bursagaz yetkili servisi 0544 623 93 07

Bursagaz Yetkili Firması

Doğalgaz ve Mekanik Tesisat Bursa. Isıtma Havalandırma Bursagaz Yetkili Firma

Bursa gaz yetkili firmamız tarafından abonelik işlemleri Bursagaz’ın yetki vermiş olduğu iç tesisat firmaları tarafından yapılmaktadır. Bu kapsamda Bireysel ve Merkezi sistem aboneliklerde abonelik evrakları, müşterilerimizden istenecektir. Bursagaz çağrı merkezini arayarak veya Bursagaz’ın web sitesinden abonelik başvurusunda bulunabilirsiniz. Bursagaz çağrı merkezi telefonu için bizimle iletişime geçin.

Doğalgaz ve Mekanik Tesisat Bursa. Isıtma Havalandırma Bursagaz Yetkili Firması

Doğalgaz, en yeni doğal kaynaklar biri ve kullanımı giderek yaygınlaşıyor. Peki bu gazı evimize alırken nelere dikkat etmemiz gerekiyor? Bu kritik konuyu sizler için araştırdık. Buyrun efendim:))

Şöyle başlayalım. Doğalgaz, günümüzde oldukça fazla tüketiliyor ve her geçen gün daha fazla tüketiliyor. Bunun birkaç nedeni var. Birincisi çevreyi kirletmiyor. İkincisi, petrol türevi yakıtlar ile fosil yakıtlara (örneğin kömür ve linyit) göre oldukça ekonomik. Bu iki temel nedenden dolayı bugün giderek daha fazla insan evini ısıtmada, yemek pişirmede ve banyoda doğalgaz kullanmaya başladı.

BURSAGAZ YETKİLİ FİRMASI

Bursa da, son yıllarda doğalgazın yaygınlaştığı illerimiz arasında. Bursa'da oturuyorsanız ve evinize, işyerinize doğalgaz almak ve bu gazın konforundan yararlanmak istiyorsanız, yapmanız gereken ilk şey, Bursagaz'a başvurmak. Burada hangi doğalgaz yetkili firması ya da firmalarıyla çalışıldığını öğrenin. Doğalgaz yetkili firmaları arasında seçimi yapmak sizin elinizde. Güvenliğiniz için bu firmalar dışında başka firmalarla çalışmayın. Bursagaz çeşitli kriterleri yerine getirebilen firmalara, doğalgaz yetki belgesi veriyor. Siz de Bursagaz'ın belirlediği bu firmaların dışına çıkmayın ve güvenliğiniz için yetkili doğalgaz firması ile çalışın.

YETKİLİ BURSAGAZ FİRMASINI ARAŞTIRIN

Bugün Bursa'da çok sayıda Bursagaz yetkili doğalgaz firması var. Şehrin hemen her bölgesinde faaliyet gösteriyorlar. Bu bölgelerden biri de Gazcılar olarak bilinen cadde. Şehrin göbeğinde, merkezinde yer alan bu caddede de çok sayıda doğalgaz tesisat firması, yetkili doğalgaz tesisat firmasını birarada bulmak mümkün. İnternet üzerinden araştırma yapabileceğiniz gibi, eşinizden dostunuzdan ve bu cadde benzeri yerlere de bizzat gidip araştırma yapabilir, kararınızı ondan sonra verebilirsiniz. Bursagaz yetkili servis da bizzat bu firmalar tarafından veriliyor. Bursa gaz yetki belgesi sahibi olan yetkili doğalgaz firmaları, size en güvenli ve kaliteli hizmeti sunacaktır.

UCUZ, TEMİZ VE KONFORLU YAKIT İÇİN BURSAGAZ YETKİLİ FİRMAMIZI SEÇİN.

Doğalgaz denilince ilk akla gelenler arasında bu gazın yandıktan sonra doğaya zarar vermemesi ve diğer yakıt türlerine göre ucuz olması demiştik. Doğalgaz bir özelliği de, petrol gibi tehlikeli bir yakıt olmasıdır. Bundan dolayıdır ki doğalgaz üretimi, sevkıyatı ve tüketiminde güvenlik çok önemlidir ve doğalgaz çıkaran, satışını gerçekleştiren, dağıtımını yapan firmaların yanısıra da devlet de bu konuyu sıkı tutar. Bu nedenle çok ayrıntılı güvenlik kriterleri belirlenmiş durumdadır. Doğalgaz yetkili firmaları, doğalgaz yetkili tesisat firmaları bu kriterleri karşılamak zorundadır. Aksi taktirde iş yapamazlar. Bursa'da da Bursagaz tarafından belirlenmiş, yetkilendirilmiş yüzlerce yetkili doğalgaz firması, yetkili servis, Bursagaz yetkili firmaları vardır. Gaz yetki belgesi sahibi olan bu firmalar, tüketiciye çok daha güvenli ve kaliteli hizmet vermektedir bugün.

DOĞALGAZ TESİSATINIZDA GÜVENLİKTEN TAVİZ VERMEYİN.

Son olarak sizin de dikkat edeceğiniz bazı noktaları belirtelim. Doğalgaz tesisatı yapılırken, kullanılacak malzemelerin standartlara uygun olup olmadığını siz de araştırın. Doğalgaz tesisisatı önemlidir. Dolayısıyla kaliteden ödün vermeyin ve üç kuruşun hesabını yapmayın tesisat yaptırırken. Uzun yıllar kullanılacak doğalgaz tesisatı, güvenlik kriterlerini karşılamak zorundadır, bunu unutmayın. Doğalgaz tesisatında kullanılacak borulardan tutun da vanalara, şofben ya da kombiden diğer malzemelere kadar kaliteli malzemeleri seçtikten sonra, yetkili doğalgaz firması da belirlediyseniz içiniz rahat olsun. Gaz yetki belgesi sahipi yetkili doğalgaz firması, gerekeni yapacak ve sizi çağımızın bugün en çok kullanılan doğal kaynaklarından olan doğalgazın konforundan, ucuzluğundan sizi de yararlandıracaktır.

BURSAGAZ DOĞALGAZ ABONELİĞİ İÇİN İSTENİLEN BELGELER

Bursagaz doğalgaz abonesi olmak isteyen kişi yada kurumlardan yasal prosedür gereği bazı evrak ve belgeleri istemektedir.Sayfanın altında Bursagaz abonelik, Bursagaz abonelik için istenen belgeler, Bursagaz abonelik iptali konusunda bilgi bulabilirsiniz.

Abonelik işlemleri Bursagaz’ın yetki vermiş olduğu iç tesisat firmaları tarafından yapılmaktadır. Bu kapsamda Bireysel ve Merkezi sistem aboneliklerde abonelik evrakları, müşterilerimizden istenecektir.Bursagaz çağrı merkezini arayarak veya Bursagaz’ın web sitesinden abonelik başvurusunda bulunabilirsiniz. Bursagaz çağrı merkezi telefonu için bizimle iletişime geçin.

Bursagaz abonelik için istenen belgeler

a- Daire sahibinin T.C. Kimlik numaralı nüfus cüzdan fotokopisi

b- Bina yapı ruhsat fotokopisi

c- Su faturası

d- Ticari aboneler için vergi levhası, imza sirküleri

Bursagaz abone bağlantı bedeli

Abone Bağlantı Anlaşması yapılan müşterilerden, EPDK Dağıtım ve Müşteri Hizmetleri Yönetmeliği’nin 36.maddesi gereğince bir defaya mahsus olmak üzere, “Abonelik Bağlantı Bedeli” tahsil edilir.Abone bağlantı bedelini hesaplamak için bizimle iletişime geçin.

Bursagaz abonelik iptali nasıl yapılır?

Bursagaz sözleşme fesih işlemlerinizi de Bursagaz çağrı merkezi ve Bursagaz Online İşlemler aracılığı ile yapabilirsiniz..Başvuru tarihi itibariyle 5 gün içerisinde sözleşme feshedilerek Güvence Bedeli Tüfe oranlarına göre güncellenerek tüm PTT şubeleri, Nilüfer Müşteri Merkezi veya havale yolu ile iade edilir.

Kardeşler Mühendislik

Kardeşler Mühendislik uzman ekibi ve sektördeki deneyimi ile Bursa’da konut, site, işyeri ve fabrikalara doğalgaz, ısıtma, mekanik tesisat, projelendirme ve taahhüt hizmetleri veren Bursagaz yetkili firmasıdır.

Devamını Oku

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin:

Memnuniyet Köşesi

  • Can Arslan

    Bursagaz aboneliğimi en kısa sürede en iyi şekilde sorunsuz bir şekilde hizmete koydular çok teşekkür ederim ilgileri için sizinle çalıştığım için gerçekten çok mutluyum teşekkürler.
  • 1
  • 2

Bursagaz Yetkili Servisi

Lütfen daha iyi bir hizmet için bilgi almak istediğiniz konularda bizimle irtibata geçin:
info (@) bursagazservis.com
+90 544.623.9307
+90 224.362.0200
© Design Bursa WebTasarım

Ücretsiz Keşif Formu