bursagaz yetkili servisi 0224 362 02 00  •  YETKİLİ BURSAGAZ ABONE MERKEZİ®  bursagaz yetkili servisi 0544 623 93 07

Bursagaz Doğalgaz Abonelik ve Sözleşme İşlemleri

Doğalgaz ve Mekanik Tesisat Bursa. Isıtma Havalandırma Bursagaz Yetkili Firma

Bursa gaz yetkili firmamız tarafından doğalgaz abonelik ve doğalgaz sözleşme işlemleri Bursagaz’ın yetki vermiş olduğu iç tesisat firmaları tarafından yapılmaktadır. Bu kapsamda Bireysel ve Merkezi sistem aboneliklerde doğalgaz abonelik evrakları, müşterilerimizden istenecektir. Bursagaz çağrı merkezini arayarak veya Bursagaz’ın web sitesinden abonelik başvurusunda bulunabilirsiniz. Bursagaz çağrı merkezi telefonu için bizimle iletişime geçin.

BURSAGAZ DOĞALGAZ ABONELİĞİ İÇİN İSTENİLEN BELGELER

Bursagaz doğalgaz abonesi olmak isteyen kişi yada kurumlardan yasal prosedür gereği bazı evrak ve belgeleri istemektedir.Sayfanın altında Bursagaz abonelik, Bursagaz abonelik için istenen belgeler, Bursagaz abonelik iptali konusunda bilgi bulabilirsiniz.

Abonelik işlemleri Bursagaz’ın yetki vermiş olduğu iç tesisat firmaları tarafından yapılmaktadır. Bu kapsamda Bireysel ve Merkezi sistem aboneliklerde abonelik evrakları, müşterilerimizden istenecektir.Bursagaz çağrı merkezini arayarak veya Bursagaz’ın web sitesinden abonelik başvurusunda bulunabilirsiniz. Bursagaz çağrı merkezi telefonu için bizimle iletişime geçin.

Bursagaz abonelik için istenen belgeler

a- Daire sahibinin T.C. Kimlik numaralı nüfus cüzdan fotokopisi

b- Bina yapı ruhsat fotokopisi

c- Su faturası

d- Ticari aboneler için vergi levhası, imza sirküleri

Bursagaz abone bağlantı bedeli

Abone Bağlantı Anlaşması yapılan müşterilerden, EPDK Dağıtım ve Müşteri Hizmetleri Yönetmeliği’nin 36.maddesi gereğince bir defaya mahsus olmak üzere, “Abonelik Bağlantı Bedeli” tahsil edilir.Abone bağlantı bedelini hesaplamak için bizimle iletişime geçin.

Bursagaz abonelik iptali nasıl yapılır?

Bursagaz sözleşme fesih işlemlerinizi de Bursagaz çağrı merkezi ve Bursagaz Online İşlemler aracılığı ile yapabilirsiniz..Başvuru tarihi itibariyle 5 gün içerisinde sözleşme feshedilerek Güvence Bedeli Tüfe oranlarına göre güncellenerek tüm PTT şubeleri, Nilüfer Müşteri Merkezi veya havale yolu ile iade edilir.


BURSA GAZ YETKİ BELGESİProje ve Gaz Açma


Bursa gaz yetkili firmamız tarafından abonelik işlemleri Bursagaz’ın yetki vermiş olduğu iç tesisat firmaları tarafından yapılmaktadır. Sözleşmenizi yaptıktan sonra Sertifikalı Tesisatçı Firmanız, Bursagaz ’dan gaz açılışı için randevu alır. Randevu günü yetkili Bursagaz mühendisi, firma mühendisi ile dairenize gelerek tesisatınızın uygunluğunu kontrol eder ve tesisatınızın Bursagaz Teknik Şartnamesi’ne uygun olması durumunda gaz açma işleminiz yapılır ve gaz açma uygunluk belgesi verilir.

İletişim Formu, Adres ve Telefon Numaraları İçin Tıklayınız

Kardeşler Mühendislik

Kardeşler Mühendislik uzman ekibi ve sektördeki deneyimi ile Bursa’da konut, site, işyeri ve fabrikalara doğalgaz, ısıtma, mekanik tesisat, projelendirme ve taahhüt hizmetleri veren Bursagaz yetkili firmasıdır.

Devamını Oku

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin:

Memnuniyet Köşesi

  • Can Arslan

    Bursagaz aboneliğimi en kısa sürede en iyi şekilde sorunsuz bir şekilde hizmete koydular çok teşekkür ederim ilgileri için sizinle çalıştığım için gerçekten çok mutluyum teşekkürler.
  • 1
  • 2

Bursagaz Yetkili Servisi

Lütfen daha iyi bir hizmet için bilgi almak istediğiniz konularda bizimle irtibata geçin:
info (@) bursagazservis.com
+90 544.623.9307
+90 224.362.0200
© Design Bursa WebTasarım

Ücretsiz Keşif Formu